Продавець "100% LED" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
+380931221212
"100% LED"
Дмитрий
Україна Одеська область Одеса

У цьому розділі представлені світлодіодні стрічки стандартного класу виконання. Це хороші, якісні стрічки, клас Стандарт - не значить що стрічки понад дешеві або чіпи браковані. У цей клас потрапляють стрічки без посиленого тепловідведення, найчастіше такі стрічки не рекомендується використовувати без алюмінієвого профілю. Стрічки цього класу виконуються з індексом передачі кольору CRI -75 - 80. тобто там. де потрібна підвищена передача кольору ці стрічки не рекомендуються. Зате стрічки цього класу успішно застосовуються для створення застельовий підсвічування, бічних різних підсвічувань і т. д.

З тильного боку стрічки наклеєний 2-сторонній скотч для зручності монтажу.

Харчування стрічки здійснюється від джерела постійної напруги 12В. При цьому заборонено підключення в один ланцюг стрічки довжиною понад 5 метрів! Для кожної стрічки необхідно вивести окремий кабель до джерела живлення. В ідеалі обидва кінці стрічки живити окремим кабелем:

Стрічка поставляється тільки в бобінах по 5 метрів. Для технологічних різів на стрічці з інтервалом у 2,5 см (3 світлодіода) вказані лінії відрізу. Ви можете відрізати необхідні для роботи шматки, а також спаяти їх за контактним майданчикам:

Стрічки клас СТАНДАРТ

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: